Oddłużanie – pomoc osobom zadłużonym

Oddłużanie – jak spłacić swoje długi – 9 stycznia 2015 r.

Coraz więcej osób, które wzięły pożyczkę, ma kłopot z jej spłatą. Przyczyny są różne – utrata pracy, zbyt wiele pożyczek wziętych jednocześnie, lekkomyślność. Z takich problemów wyciągają różne firmy, negocjując z wierzycielami w imieniu dłużnika. Chodzi zazwyczaj o to, żeby rozłożyć dług na dłuższy okres, co obniża wysokość raty. Poniżej zestawienie firm, które wyciągają z długów.

Centrum Dłużnika

W Polsce zaczęło działać Centrum Dłużnika . Jako swój cel wskazują pomoc osobom, które wpadły w pętlę finansową, z której same nie mogą się wydostać. Robią to po analizie sytuacji finansowej klienta, następnie pomagając w uzyskaniu od wierzyciela zmiany warunków spłaty długu. Może to skutkować obniżeniem wysokości rat nawet o 50 % Twierdzą, że zapewniają klientom stabilność finansową, a dzięki temu poczucie spokojnego i lepszego życia. Jeśli masz długi, warto skorzystać z pomocy.

BIK

Swój BIK można teraz szybko i bezpłatnie sprawdzić w Biurze Informacji Kredytowej, zakładając konto próbne. Poznasz tutaj swoją ocenę punktową oraz historię kredytową, a dzięki alertom można zyskać ochronę przed wyłudzeniem kredytu i opóźnieniami w spłacie. Chętni mogą skorzystać ze specjalnej oferty kredytowej.

Dodaj komentarz